• Новак
Убава Пеперутка Сликарство Дома Декор Дневна Соба Оркестарот парична Казна Уметнички Слики Со Рамка Сликарство Подготвен да се Откажам Уметнички дела Слика

Убава Пеперутка Сликарство Дома Декор Дневна Соба Оркестарот парична Казна Уметнички Слики Со Рамка Сликарство

DEN 2117.00
DEN 3470.40
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации :
1.
Враќање & Наплата :
1. Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, 100% contton платно страна се насликани маслени
Tybe на бизнис
Производителот. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази . Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби.Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика . Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение.
Испорака :
1. најдобра услуга. како што ќе купите 50x50cm ,ќе испрати големина 50cmx50cm со рамка за слика за вас.Тоа обично треба 5-7 работни дена за да стигне до вас . Ние обично се користат Кина пост воздух mail/E-pack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во светот, со бесплатен превозот . Ние брка задоволството на корисниците на 100% па вашите повратни информации е многу важна за нас .Како што $1, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа. Ние обично го прифатат плаќање преку Alipay и paypal или Western Union и банкарски трансфер.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
боја:
Сликата со рамка
Бренд Име:
MYT
Рамка:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DW2034
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Цртан Филм Ѕид Слики На Платно Маслото Детска Соба Оркестарот

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�