• Новак
Злато Балони 10pcs/многу Дебели 1.5 g Латекс Хелиум Балон Гумени Свадба Декорација Воздухот Топки Роденден Материјали Балон

Злато Балони 10pcs/многу Дебели 1.5 g Латекс Хелиум Балон Гумени Свадба Декорација Воздухот Топки Роденден

DEN 33.00
DEN 34.56
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

* Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. Професионален Тим за Развој на Фабрика штекер,Висок Квалитет и Конкурентна Цена и Навремена Испорака Членство Polic
* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн. * Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. * Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.5 g (1pcs) Пакување : Opp кеси Пакет : 10pcs
Нашите предности : Повеќето од нив се во акцијата,можете да го нарачате она што сте заинтересирани,ако сте мало купувачот,ќе може да се плати за тоа право сега ;ако сте трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас berfore ќе плати за нив.

Главните карактеристики

Материјал:
Латекс
Бренд Име:
simball
Повод:
Партија,Свадба,Децата Ден
is_customized:
Yes
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
партија балони
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
10pcs
боја:
Црна/Црвена/Розова Боја/Бела/Зелена/Сребрена/Gold/Бургундија/Сино Итн.
Тип:
бисер
Спецификација:
10 inch
Тежина:
1.5g/pcs
Возраст Опсег:
> 3 години
Објектот:
роденден балони
Повод:
свадба декорација

Избор на клиент