• Новак
06 НЕ со ракав лето памук бренд на безалкохолни година ПАМУК КАДИФЕН ВОЛНА МЕКИ МЕКА ЌЕБИЊА супер меки minky црна ЌЕБЕ

06 НЕ со ракав лето памук бренд на безалкохолни година ПАМУК КАДИФЕН ВОЛНА МЕКИ МЕКА ЌЕБИЊА супер

DEN 713.00
DEN 1320.00
-46 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
See below for size descriptions
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Обликот:
правоаголник
одделение:
Квалификуван
Шаблон Тип:
Срцето
Стил:
Корејската
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Материјал:
Кадифен
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Преносни
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
AS SHOWING
Број На Модел На:
како што покажува
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент