• Новак
Моден Метални Ленти Pendant Ѓердан Чипка Torques Свадба Chokers Лигавче Multilayer Ѓердан Жените 2018 Накит За Подарок Бесплатен Превозот

Моден Метални Ленти Pendant Ѓердан Чипка Torques Свадба Chokers Лигавче Multilayer Ѓердан Жените 2018 Накит

DEN 48.00
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
1. Ако вашата цел повеќе од $150, ние ќе ги пренесе за вас од страна на EMS или DHL слободно. Ако вашата нарачка помалку од $150, ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако сакате да се достави од страна на бизнис експрес Легура накит не бара многу скапи за одржување на вода за одржување . Ве молиме да се исуши Пред складирање. Ако треба да одберете да ја купите превозот начин да го испратите вашиот пакет,вие само треба да нарачате еден од производот товар, сите други производи ќе биде бесплатен превозот. (ако сакате да се одржи еден цел за многу предмети, ве молиме изберете вашиот омилен предмет, превозот метод и квантитетот, а потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копче) 3. се става во запечатено накит кутија или запечатени opp вреќа. Влажна средина вклучува : капење, перење лицето, многу потење. Добиете забава на почетната страница во нашата продавница. Толку долго, како да се избегне киселина и метал и влажна средина на тоа. Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето. Тоа е најдобро да се стави desiccant во кутија за накит или opp вреќа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
ОЕМ
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ЖЕН TOMOMI
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XL325
Материјал:
Чипка
is_customized:
Yes
Функција:
/
Компатибилност:
/

Избор на клиент