• Новак
Растворувач Пена Падна Чистење Брис затворен отворено Ролан Mimaki Mutoh Голем Формат Инкџет Печатач за Epson глава за печатење чистење

Растворувач Пена Падна Чистење Брис затворен отворено Ролан Mimaki Mutoh Голем Формат Инкџет Печатач за Epson

DEN 638.40
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
Отпорни на Печатач за Чистење Брисеви за NIKON КАНОН камера чистење
Тип:
Други
Објектот:
печати ја главата Чистење Брисеви
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Компатибилен Машина:
OKLILI
Број На Модел На:
OKLILI
ОЕМ Кодот:
OKLILI
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
100pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
7-20 дена

Избор на клиент