• Новак
Девојки Облека Летото Година Секојдневен Долг Ракав Шарени Маици + Фармерки Здолниште Есен Бебе Девојка Детска Облека Девојки Зимска Облека

Девојки Облека Летото Година Секојдневен Долг Ракав Шарени Маици + Фармерки Здолниште Есен Бебе Девојка

DEN 562.00
DEN 638.88
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


CN/НИ Големина Врвот Должина(cm) Биста*2(cm) Ракав(cm) Фустан Должина(cm) 100(1-2 T) 38 26 34 48 110(3 T) 40 27 36 50 120(4 T) 42 28 38 53 130(5 T) 44 30 40 56 140(6 T) 47 32 43 59 answer : ___________________________ Note : Ние продаваме CN ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина .Ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Единица : cm Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1cm=0.3937 инчен

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
детска облека
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
детска облека девојки поставите сезона:
Лето зима пролет сè за деца Облека и додатоци
Лето бебе девојка шорцеви наместите бојата:
1 стил vetement fille garcon ансамбл fille vetement enfant
Meisjes kleding поставува:
девојки облека ансамбл fille девојки облека поставува trainingspak деца
Повод за abbigliamento bambini:
деца носат тренерки 2 парчиња бебе девојки и момчиња поставува roupas infantis menina
За луѓето од vetement fille:
деца, момчиња и девојчиња тренерки roupas infantis menino vetement enfant fille
Dummer девојки облека поставува големина:
деца дизајнер бренд за детска 2016 година за 1-6 години bebe девојка момче сет
девојки летна облека функција:
моден oupas infantis menina/meisjes kleding /abbigliamento bambini
Додадено време на бебе девојка шорцеви сет:
девојки облека летото 2016 година бутик за детска облека девојки зимска облека
Девојка Облека Сет:
тренерки за девојки vetement fille Облека за девојки спорт одговараат на
conjuntos infantis menina:
девојки летна облека дете девојка облека деца, бебе облека

Избор на клиент