• Новак
слика лили Маслото на Платно уметност масла дома декорација DY-001

слика лили Маслото на Платно уметност масла дома декорација DY-001

DEN 2256.00
Во достапна форма

Пристапност

П : Ако пакетот е штета на патот? A : на Вашиот слика ќе биде испратена во силна и безбедна цевка. Можете да го проверите вашиот пакет по ние брод од 2-3 дена. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours.90 /set
dy-174 US$ 25. П : која е нашата политика за наплата? О : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка,Можете да добиете замена или рефундирање во рок од 15 дена. Протегала рамка : стандардна извоз Пакување со картон. П : Кога можам да добијам мојот производ? A : Обработка на Време : 5-8days Превозот време : Кина Пост Воздух : 12-30 дена(САД : 13-18days нормално). П : Оставете ги вашите позитивни повратни информации за нас.00 /set
DY-023 US$ 27. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови. П : Може да репродуцира слики од мојата слика? A : Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации. EMS : 7-10 дена. Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
30x45cmx2 20x60cmx3, 40x60cmx2 25x80cmx3, 50x70cmx2 30x100cmx3
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
xin da fen
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
DY-001
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Големина (cm):
20x60cm=3p 30x40cm=2p
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Бели цвеќиња Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
is_customized:
Yes

Избор на клиент