• Новак
20pcs Varistors 14D561K 14D-561K 14D561 560V Метал Напон Зависен Отпорник VDR VSR

20pcs Varistors 14D561K 14D-561K 14D561 560V Метал Напон Зависен Отпорник VDR VSR

DEN 103.20
Во достапна форма

Пристапност


20pcs Varistors 14 D561 K 14 D-561 K 14 D561 560 V Метал Напон Зависен Отпорник

Главните карактеристики

Бренд Име:
Вашиот Цие
Тип:
varistor
Состојба:
Нови
Технологија:
Керамички Состав
Број На Модел На:
Varistors 14D561K 560V
Пакет Тип:
Throught Дупка
Отпор Толеранција:
10%
боја:
Сина
is_customized:
Yes

Избор на клиент