• Новак
Бесплатен Превозот 10pcs Многоцветни led string светлина целосна Бои божиќ светла AC110V 10M 100LED Божиќ Свадба Партија светилки

Бесплатен Превозот 10pcs Многоцветни led string светлина целосна Бои божиќ светла AC110V 10M 100LED Божиќ Свадба

DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Запалени светилки во Боја : Топло Бела,кул бело,сино, multicolor, зелена,. Материјал : пластични светилки/жица
5.
Бесплатен Превозот 10pcs Многоцветни led string светлина целосна Бои божиќ светла AC110 V 10 M 100 LED Божиќ Свадба Партија светилки
Карактеристики
1. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
11. Приклучокот стандард : ЕУ НИ AU ( велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери )
8. 100% Сосема Нов. Влезен напон : AC110 V
7.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Број На Модел На:
LED string светлина
Карактеристики:
свадба светлина
Глава Број:
51-100 глава
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
боја:
Бела
Бренд Име:
Aixy
Должина:
1000cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AC-110V
Напон:
110V
Должина:
10m/pcs
LED КОЛИЧИНА:
100LEDs
боја:
Бела RGB Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена
Примена:
Празник Декорација Осветлување
потрошувачка:
7W
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент