• Новак
1 Пакет М8 20/25/30/33mm Мотоцикл Измени Ti Гром Рамо Титаниум Завртки DIY Capier Дискот Главата Титаниум Завртки Ti Fastener

1 Пакет М8 20/25/30/33mm Мотоцикл Измени Ti Гром Рамо Титаниум Завртки DIY Capier Дискот Главата Титаниум Завртки

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност

Еден имот кој се издвојува во споредба со другите метални сврзувачки елементи е дека титаниум сврзувачки елементи имаат најголема сила-да-тежина сооднос со густина на 4. Ова го прави титаниум сврзувачки елементи идеални за апликации кои бараат и леснотија на телесната тежина и се одличен сила како нафта & гас (долу-дупка), aerospace, воена и спортски стока . Титаниум сврзувачки елементи се целосно отпорни на решенија на хлориди, hypochlorites, chlorates, perchlorates и хлор диоксид.
ОПИСИ
Состојба : нова, во неутрални пакет
Материјал : 6 AL4 V Титаниум, Гр.
Титаниум сврзувачки елементи се исто така, единствена меѓу метали во хемиска обработка индустрија за ракување со хлор (мокра) и хлор соединенија во водни раствори. 5 (TC4)
Шефот : Како што е прикажано
Големина : М8 сите должини за Мотор DIY
Боја : Ti Боја На Злато Боја Multicolor Изгорени Сина Боја
Други : 2/6 компјутери по многу
Апликации : Главно за motocycle измени
М8*20 : Целосна должина 23mm, Нишка должина 16mm, Чекор Должина 5mm
М8*30 : Целосна должина 33mm, Нишка должина 25мм, Чекор Должина 5mm
М8*33 : Целосна должина 36mm, Нишка должина 25мм, Чекор Должина 10мм
Тема М8, Рамо со Дијаметар од 10мм
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за рефус цел цена.

Главните карактеристики

Димензии:
M8x20mm Хексадецимален, M8x25mm Хексадецимален, M8x30mm Хексадецимален, M8x33mm Хексадецимален, M8x30mm Torx
боја:
Злато во боја, Челик боја, Multicolor, Изгорени Сина Боја
навој дијаметар:
2 Парчиња, 6 Парчиња
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HMME TI
боја:
Ти, Злато, Multicolor, Изгорени Сина Боја
Должина:
20/25/30/33mm
врска:
Caliper Дискот Главата
Материјали:
одделение 5 титаниум
Услуга:
15-Ден безусловна врати за наплата
Други:
Dropshipping Достапни

Избор на клиент