• Новак
100pcs LED Декорација Garlands String Божиќ Светла Свадба Градина Партија Употреба 10M 100 LED Самовила Светла Водоотпорен Кул Бело

100pcs LED Декорација Garlands String Божиќ Светла Свадба Градина Партија Употреба 10M 100 LED Самовила Светла

DEN 14592.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Напон:
220V
Глава Број:
51-100 глава
Приклучете Го Опашка:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
боја:
Бела
Бренд Име:
Aixy
Должина:
1000cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
LED string светлина
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
LCHA100
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AC-220V
Должина:
10m
LED КОЛИЧИНА:
100LEDs
боја:
Бела RGB Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
потрошувачка:
7W
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент