• Новак
Gopro Додатоци се Нурне Филтер Портокал Жолто Црвено Виолетова Сив 5 компјутери/многу Подводни Нуркање Леќа Filtro за GoPro Херој 3+/4

Gopro Додатоци се Нурне Филтер Портокал Жолто Црвено Виолетова Сив 5 компјутери/многу Подводни Нуркање Леќа

DEN 343.00
DEN 408.00
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Монтиран на ротирачки рамка, овој филтер може да се прилагоди за да се блокира различни нивоа на рефлексија.
Карактеристики; Портокал : се Користи во водата во длабочина 6~17,Со враќање на црвениот која се апсорбира од страна на вода Црвена : се Користи во тропска вода на длабочина од 30-65feet / 10-20 метри, на пладне ( кога сонцето е високо на небото).
Со користење на оваа боја корекција филтер, слики направени под вода ќе биде повеќе жива и природни, Враќање на топло црвени бои се апсорбира од страна на вода.
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство. Виолетова : се Користи во зелена вода, свежа вода како што езера и реки или мрак часа.
Пакет се Вклучени : Подводни Нуркање Филтри За Gopro Херој 3+/4(портокал) x1. Жолта : се Користи во тропски води, наутро или плитки вода до 30 метри / 10 метри.
Gopro Додатоци Подводни Бои Коцка Се Нурне Филтер Леќа Нуркање
Драматично ја подобрува подводни бои!
* Корекција на боја За Тропски Сина и Зелена Вода
* Најдобро е погодна за длабочините на 12 - 65 нозе / 3 - 20 метри
* Изградена со користење тешки optically коригирање акрилик
* Snap-За Дизајн, Лесен за Инсталација и Отстранување
Дизајниран за нуркачи кои како и преземање на слики и видео записи подводни.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Портокал
Бренд Име:
KEFU
Пакет:
No
Тип:
gopro филтер

Избор на клиент