• Новак
Висока Моќност РК Тркачки Брод H100 Рк Брод 2.4 G RTF150M Усвојува моторни систем за ладење Рк Бродот Назад Функција VS FT010 РК БРОД

Висока Моќност РК Тркачки Брод H100 Рк Брод 2.4 G RTF150M Усвојува моторни систем за ладење Рк Бродот Назад

DEN 3024.00
DEN 3360.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


$ 180
$ 58.5
$ 99
$20.7
$ 495.00 - 549.0
$ 117
$ 93.15
$130.5

Главните карактеристики

боја:
Сина
Тип:
Брод & Брод
Карактеристики:
Далечински Управувач,Мини
Време На Полнење:
Околу 45 минути
максимална брзина:
ве молиме погледнете го упатството
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 14 години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,Grownups
Фреквенција:
ве молиме погледнете го упатството
дизајн:
Глисер
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Број На Модел На:
H100
Материјал:
Пластични,Метални
Предупредување:
ве молиме погледнете го упатството
Контрола На Канали:
4 Канали
Контролор На Владата:
MODE2
Гаранција:
1 месеци
Акција Време:
8-10minutes
Бренд Име:
Глобалната Летало
Извор На Енергија:
Електричен
Димензии:
35.2*9.2*9 cm
Далечинска Контрола:
Yes
Полнење Напон:
110-240V
Далечински Растојание:
150m

Избор на клиент