• Новак
Lage Дрво Гранки Ѕид Налепници ЏУНГЛАТА ДРВО МАЈМУН ЕЛЕНИ ПТИЦИ 1.8 M Отстранлив Ѕид Уметност Налепници Деца Винил Decals Mural D819

Lage Дрво Гранки Ѕид Налепници ЏУНГЛАТА ДРВО МАЈМУН ЕЛЕНИ ПТИЦИ 1.8 M Отстранлив Ѕид Уметност Налепници Деца

DEN 1583.00
DEN 1665.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


4311666128853454 Повеќе Дизајн Можете Да НИ се Допаѓа $ 26.90 /парче US $ 28.80 /парче US $ 29.98 /парче US $ 47.75 /парче US $ 48.00 /парче US $ 29.98 /парче US $ 52.98 /парче US $ 32.70 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 22.20 /парче US $ 14.98 /парче материјал : еколошки ПВЦ големина : 180cm високи
Оваа Работат Напорно цитати ѕид decal ќе додадете специјални допир на вашата канцеларија и дома.
Овие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.
Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
pls остави порака за thees боја 1.дрвото и животните__ 2.остава__ расположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака на вашиот цел за бојата број ви се допадна.инаку ние ќе брод стандардната боја,ви благодариме

Главните карактеристики

Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Three-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
Д-819

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�