• Новак
1PC PS-100AL Прилагодливи Моќ 240-600W Метал/Метална Жица Ултразвукови Почиста 30L Резервоарот Дебелина 1.1 MM

1PC PS-100AL Прилагодливи Моќ 240-600W Метал/Метална Жица Ултразвукови Почиста 30L Резервоарот Дебелина 1.1

DEN 16877.00
DEN 17764.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


1 PC PS-100 AL Прилагодливи Моќ 240-600 W Метал/Метална Жица Ултразвучно
Почиста 30 L Резервоарот Дебелина 1.1 ММ. Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика шоу
Опис
Карактеристики
1.Ултразвукови почиста PS-100 AL користи обична вода од чешма, алкохол, растворувач за чистење;
2.Ултразвукови почиста PS-100 AL има висока моќност трансдуцерот чистење ефект значително, употребливи macroscopic набљудување;
3.Дигитален дисплеј времето контрола подигање време
4.Нерѓосувачки челик и капакот, мочниот меур, повеќе пронаоѓа;
5.Водоотпорен својства е значително подобрена, повеќе за безбедност на производи минатата;
6.Со постојана температура систем со греење;

Главните карактеристики

боја:
110V, 220V
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Пареа Времетраење:
25-30 минути
Вода Недостиг На Алармот:
No
Тип:
Ултразвукови Почиста
Број На Модел На:
PS-100AL
Моќност (W):
800W
Капацитет:
30L
Напон (V):
110V/220V
Број На Производ:
G243
Материјал:
сите stainess челик
Напон:
AC 100 ~ 120 V, 50/60 Hz/AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz;
Ultrasnoic моќ:
600W
Топлинска моќ:
800W
големина на резервоар:
500*300*200 ММ
Н W:
14 kg
време контрола:
дигитална контрола течни кристали (1-30 минути)
temp контрола:
0-80 Целзиусови Степени
Пакет Големина:
63*43*43CM

Избор на клиент