• Новак
СР 2 во 1 OTG USB Читач на картички USB Micro USB Двоен Приклучок Micro SD Rotatable Читач на картички со OTG за мобилен телефон Компјутер

СР 2 во 1 OTG USB Читач на картички USB Micro USB Двоен Приклучок Micro SD Rotatable Читач на картички со OTG

DEN 45.00
DEN 53.28
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Пакет се Вклучени : 1 * 2 во 1 OTG USB2.3 верзија погоре и интерфејс мора да биде со Домаќинот функција.Компактен и пренослив дизајн,лесно да се носат за OTG употреба.5 * 19 * 11 mm(L* W * H)
Пријателски Потсетување :
Испрати по случаен избор боја.0 Читач На Картички 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.0 трансфер протокол,со максимална пренос до 480 Mb/s.Некои паметни телефони може да поддржува само SDHC мемориска картичка со максимална меморија од 32 GB. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Белешки : 1. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Главните карактеристики

Тип:
SD Картичка
Интерфејс:
USB
Картичка Слотови:
Сите во 1 / Мулти во 1
Инсталација:
Внатрешна
Број На Модел На:
UCR-024
Пакет:
No
Бренд Име:
SR

Избор на клиент