• Новак
Pueple Цветни Печати Памук Ткаенини Ткиво Tilda За Diy Везана Шиење Материјал Крпа Перница Дома Текстил Крпеница

Pueple Цветни Печати Памук Ткаенини Ткиво Tilda За Diy Везана Шиење Материјал Крпа Перница Дома Текстил

DEN 99.00
DEN 104.64
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да се зголеми цел или да го откажете цел. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL) 2.некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chomatism се споредат со Реалните производи.

Главните карактеристики

боја:
AB 20X50CM 2 ПАРЧИЊА, AB 40X50CM 2 ПАРЧИЊА, А 50X50CM 1PC, Б 50X50CM 1PC, А 50X80CM 1PC, Б 50X80CM 1PC, А 160X50CM 1PC, Б 160X50CM 1PC, А 160X100CM 1PC, Б 160X100CM 1PC
Стил:
Twill
Бренд Име:
Syunss
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Велур Ткаенина Тип:
no
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Памук
Тип:
Памук
Nonwoven Техника:
Печатени
Употреба:
tilda,крпеница,scrapbooking,занает шиење проекти
дизајн:
Виолетови Цвеќиња Печатени

Избор на клиент