• Новак
Glyduino 300PCS 3мм 5mm LED Светло за Полнење Бела Жолта Црвена Зелена Сина Избрани за Полнење DIY Led диоди Поставите 3V 20mA

Glyduino 300PCS 3мм 5mm LED Светло за Полнење Бела Жолта Црвена Зелена Сина Избрани за Полнење DIY Led диоди

DEN 252.00
DEN 295.68
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ACK-001
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
види опис
Max. Обратна Напон:
види опис
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Тип:
rectifier диоди
Max. Обратна Тековната:
види опис
Max. Напред Напон:
види опис

Избор на клиент

LM124J LM124 CDIP-14
  • Новак

LM124J LM124 CDIP-14

DEN 36.00 37.92

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер УСЛУГА �

MPQ3904 НАТОПИ-14
  • Новак

MPQ3904 НАТОПИ-14

DEN 18.00 19.20

Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојк�

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100
  • Новак

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100

DEN 60.00 63.36

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92
  • Новак

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92

DEN 1.00 1.44

UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.Опфатот на деловните : авто IC, ди

4501GSD AP4501GSD НАТОПИ-8
  • Новак

4501GSD AP4501GSD НАТОПИ-8

DEN 15.00 15.84

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

MAX7400CSA MAX7400 SOP8
  • Новак

MAX7400CSA MAX7400 SOP8

DEN 108.00 113.28

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, в

LM565CN LM565 DIP14
  • Новак

LM565CN LM565 DIP14

DEN 91.00 96.00

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.UPSот и ТНТ, м

LT1677IN8 LT1677 DIP8
  • Новак

LT1677IN8 LT1677 DIP8

DEN 182.00 192.00

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиде