• Новак
Магијата Ikery Година Злато Боја Кристал корејски Мода Накит Сина Вода капка обетки накит обетки за жените MK00184

Магијата Ikery Година Злато Боја Кристал корејски Мода Накит Сина Вода капка обетки накит обетки за жените

DEN 119.00
DEN 139.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Бои : Погледнете Како Детали
Тежина : 15g/парче

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MK00184
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Магијата Ikery
Големина:
2.5*1.3cm
is_customized:
Yes

Избор на клиент