• Новак
8мм 10мм Вистински Бразил Природни Лубеницата Турмалин Црвениот Круг Мушка Водат Шарм Нараквици За Жени

8мм 10мм Вистински Бразил Природни Лубеницата Турмалин Црвениот Круг Мушка Водат Шарм Нараквици За Жени

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.
8мм 10мм Вистински Бразил Природни Лубеницата Турмалин Црвениот Круг Мушка Водат Шарм
Лето Стил ,Жените Еластична Нараквици,Природни Кристал Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали BX11042 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.Ви благодариме за соработката. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.9 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Турмалин
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали.искрено се надевам дека ќе може да се разбере.5 mm разликуваат со вистинската големина.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.

Главните карактеристики

Метална боја:
BX11042 8мм, BX11041 10мм, BX11043 12mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
BX11042 Жените Водат Нараквици
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Должина:
16cm
Метали Тип:
Турмалин Камен Нараквици
реден број:
BX11042 Жените Водат Нараквици
боја:
Шарени Природен Камен Хривнија
Точка име :
Турмалин Камен Хривнија
Монистра Број:
23Round Кристал Монистра
Мушка големина:
8мм Природни Кристал Монистра
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.8 инчи
Тежина на Хривнија:
16.0 грама
Количина:
Трговија на големо
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Избор на клиент