• Новак
Најновите TBK-408A 15 Инчен Вакуум Пумпа LCD OCA Laminating Машина Debubbler Во Една Машина За Паметен Телефон на Допир за да се Обнови

Најновите TBK-408A 15 Инчен Вакуум Пумпа LCD OCA Laminating Машина Debubbler Во Една Машина За Паметен Телефон

DEN 35039.00
DEN 41222.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Најновите TBK-408 A 15 Инчен Вакуум Пумпа LCD OCA Laminating Машина Debubbler Во Една Машина За Паметен Телефон на Допир за да се Обнови

Главните карактеристики

боја:
220V, 110V
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број На Модел На:
TBK-408A
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Бренд Име:
tbk
Компјутерска Алатка За Полнење:
Електрични Постави Алатка
Напон:
220V/110V
Тежина:
32kg
Функција:
Притиснете стакло на lcd и отстранување на меурчиња
Употреба:
телефон екран поправка
поправка алатка за полнење:
поправка на комплет
алатки електрични:
алатка за поставување
OCA Laminator Машина:
раководство
алатки кутија професионални:
oca машина
сет алат:
алат сет

Избор на клиент