• Новак
Меморија Ram меморија 1gb нпд 400 So-dimm Memoria Ram меморија ddr400 PC-3200 За Сите Intel AMD Лаптоп Mobo

Меморија Ram меморија 1gb нпд 400 So-dimm Memoria Ram меморија ddr400 PC-3200 За Сите Intel AMD Лаптоп Mobo

DEN 379.00
DEN 479.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот Меморија Ram меморија 1gb нпд 400 So-dimm Memoria Ram меморија ddr400 PC-3200 За Сите Intel AMD Лаптоп Mobo

Главните карактеристики

Капацитетот На Меморијата:
1GB 400 За Лаптоп
Интерфејс Тип:
200PIN
Тип:
НПД
Ладење Перка:
No
Вредност на КП:
3
Функција:
НЕ-ECC
Секвенца:
4-4-4-12
Број На Модел На:
НПД
Објектот Состојба:
Нови
Бренд Име:
VEINEDA
Пакет:
Yes
Фреквенција:
400MHz
Гаранција време:
една година
Меморија Напон:
2.5 v
Комбинација форма:
Еден
Примена:
Лаптоп
Меморија Фреквенција:
400 MHz

Избор на клиент