• Новак
364xl Континуирано Мастило Снабдување Систем За HP 364 Ciss мастило во резервоарот За HP Photosmart 7510 B8550 C5324 C5380 принтери

364xl Континуирано Мастило Снабдување Систем За HP 364 Ciss мастило во резервоарот За HP Photosmart 7510 B8550

DEN 1568.64
Во достапна форма

Пристапност


Континуирано Мастило Снабдување Систем За HP 364 Ciss мастило во резервоарот
За HP Photosmart 7510 B8550 C5324 C5380
Модел :
За HP 364
Погодна за печатење : За HP Photosmart 7510 B8550 C5324 C5380 C6324 C6380 D5460 C309a C310a C410b C510a
Боја :
PK,МК,C,M,Y - 5 бои
Чип :
ЛАК чип
MOQ :
1 сет
Функција :
Refillable,Празни
Предност :
1. Може да се користи за повеќе Видови на мастило;
2. Лесно да се мастило рефил;
3. Животна средина-пријателски;
4. Економски;
5. Добра компатибилност.

Главните карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
боја:
Други
Број На Модел На:
364
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Име на производ:
За HP 364 Ciss мастило во резервоарот За HP Photosmart 7510 B8550 C5324 C5380
Модел:
За HP 364
Печатач:
За HP Photosmart 7510 B8550 C5324 C5380 C6324 C6380 D5460 C309a C310a
Кертриџ Статус:
Празен
боја:
PK,Б.К., C,M,Y - 5 бои
чип:
ЛАК чип
Функција:
Лесно да се мастило рефил
MOQ:
1 сет
превозот:
Бесплатен превозот од Кина пост

Избор на клиент