• Новак
30мм Етерично Масло Locket Шупливи Магнет Ароматерапијата Locket Масло Diffuser Хомеопатски Накит Мирис Locket Ѓердан За Жени

30мм Етерично Масло Locket Шупливи Магнет Ароматерапијата Locket Масло Diffuser Хомеопатски Накит Мирис Locket

DEN 190.00
DEN 237.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Повратни информации : ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
Топло совети :
. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
30мм Етерично Масло Locket Шупливи Магнет Ароматерапијата Locket Масло Diffuser Хомеопатски Накит Мирис Locket Ѓердан За Жени
Бренд : UBELIEVE
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина : 30g
Големина : 30мм
Пакување : opp вреќа и пластична кеса
Aramotherapy diffuser locket
Вашиот одличен избор за пријатели и себе си!
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
Секој locket ќе бидат испратени со среброто топката синџир и 6 чувствува подлога случајно како подароци!
трговија на големо веб продавница :
За Нас :
Плаќање :
Пакување:
Превозот :
Враќање/Поврат : >Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
A0048
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
30mm
е-прилагодена:
Yes
боја:
Сребро.
Употреба:
Клучни Синџири,Украсување, меморија,подарок
Тип На Објект:
парфем diffuser locket ѓердан
Накит Тип:
моден накит
Occassion:
Секојдневниот Живот, Партија
Отворениот Метод:
Магнетно
Пол:
мажи жени
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент