• Новак
Антички сребрен позлатен младата месечина јаболкницата шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит pendant ѓердан XY160259

Антички сребрен позлатен младата месечина јаболкницата шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит pendant

DEN 81.12
Во достапна форма

Пристапност


Антички сребрен позлатен младата месечина јаболкницата шарм кожа синџир ѓердан нова мода жените накит pendant ѓердан XY160259

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Pendant Големина:
40mm x 30мм
Стил:
Тренди
Бренд Име:
TBJFU
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
43cm+5cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производ ID:
XY160259
Pendant:
месечината и јаболкницата шарм
Должина:
43cm

Избор на клиент