• Новак
Три Парчиња на Жените Јога Поставете Мека Спорт Одговара Дише Брзо Сува Фитнес Тренингот Одговараат Салата Спортската Вест + Седум Панталони M L XL XXL

Три Парчиња на Жените Јога Поставете Мека Спорт Одговара Дише Брзо Сува Фитнес Тренингот Одговараат Салата

DEN 737.00
DEN 856.80
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Политика На Враќање : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни . За нас : 1.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите.Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.Tks за вашата поддршка!. Големина Панталона Половината(cm) во Вест Биста(cm) Тежина(kg) S 58-62cm 75-79cm 40-44kg М 63-67cm 80-84cm 45-49kg L 68-73cm 85-88cm 50-54kg XL 74-80см 89-93cm 55-60kg XXL 81-86cm 94-99cm 61-65kg Забелешка : Рака мери, ќе има 1-2 СМ различни.
Состојба : 100% Нов и Висок квалитет
Големина : S M L XL (ве Молиме љубезно ве молиме да изберете големина според големина) Пакет : еден сет Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
JINXIUSHIRT
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Модални
Функција:
Брз Сува,Дише
Блузи Тип:
Спорт јога кошула
панталона:
Седум панталона legging
Големина:
S M L XL XXL
Функција:
windproof анти-статички wicking
Функција:
Меки и удобни, средна дебелина и пропустливост

Избор на клиент