• Новак
Оригиналниот Проектор Светилка Moudle MT60LP / 50022277 за NEC MT1060 / MT1060R / MT1060W / MT1065 / MT860 / MT1065G / MT1060G, MT860G

Оригиналниот Проектор Светилка Moudle MT60LP / 50022277 за NEC MT1060 / MT1060R / MT1060W / MT1065 / MT860

DEN 5928.00
DEN 6240.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .
Светилки собрание го следат стандардни податоци. 12/24/36 кутии во 1 картон.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.
На цемент е многу важно за светилки.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
MT60LP / 50022277
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CE
Карактеристики:
ОЕМ Светилка со Домување
Просечен Живот (часот):
2500

Избор на клиент