• Новак
7 инчен LCD екран во Боја Видео врата телефон Спогодба Систем HD Камера Home Security убав и луксузен стил.

7 инчен LCD екран во Боја Видео врата телефон Спогодба Систем HD Камера Home Security убав и луксузен стил.

DEN 6430.56
Во достапна форма

Пристапност

Камерата може да бидат со висока дефиниција следи, спогодба, го отклучите, безжични контрола, код за отклучување. Следење на надворешната страна на вратата. Спецификации : Екран : 7" TFT Резолуција : 960 * 480 Камера : 1/4" CMOS на камерата леќи на Камерата : 3. 16 видови на врата прстени. Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи. Исклучете внатрешна спогодба функција., рака слободни, набљудувачите на разговорите да се следи Соодветна повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функции Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет.Допрете копчето дизајн; 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.6 мм Камера агол на гледање : 92 степени времетраење на Повик време : 120 Секунди Следи траење време : 60 Секунди потрошувачка на Енергија : Статични државната Моќ влез : AC 100 V-240 V 50/60 Hz излезна Моќност : DC15 V Затворен следи : 225* 128 * 23mm Отворено камера : 155*100 *55мм Пакетот вклучува : 2 * паркинг (Надворешен камера 1 * Внатрешна следење 1 * AC адаптер 2 * 5m 4-core приклучен кабел 1 * 2-core приклучен кабел 1 * Пакет на завртки 1 * User manual (рачно) – англиски јазик.

Главните карактеристики

Комплет За Конфигурација:
Два спрема Еден Видео Doorphone
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Број На Модел На:
SY806FG21
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Големина:
27*18*13cm
моќност:
15V/1.2 ЕДЕН
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
ABS
Бренд Име:
SYSD
моќност:
AC110~240v
Камерата:
боја
Резолуција:
700TVLine
Контрола На Пристап:
Внатрешен мониторинг

Избор на клиент