• Новак
Преносни Нови корејски Стил Шминка за Складирање,Облека Организатор Козметички Торба,Облека Чување на Кутии за Градник,Чорапи,долна облека,Cueca Кутија

Преносни Нови корејски Стил Шминка за Складирање,Облека Организатор Козметички Торба,Облека Чување на Кутии

DEN 256.00
DEN 427.20
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Преносни Нови корејски Стил Шминка за Складирање,Облека Организатор Козметички Торба,Облека Чување на Кутии за Градник,Чорапи,долна облека,Cueca Кутија
Стил : Облека Складирање Кутија
Големина : за 26cm * 12cm * 13cm
Боја : Розова, Виолетова ,Сина, Портокалова, Сива
Функција : Погоден за Градници, Чорапи, долна облека, Шминка Складирање, Мали Алишта .. или други мали Производ Пакување...
Стил : Облека Складирање Кутија
Големина : за 26cm * 12cm * 13cm
Боја : Розова, Виолетова ,Сина, Портокалова, Сива
Функција : Погоден за Градници, Чорапи, долна облека, Шминка Складирање, Мали Алишта .. или други мали Производ Пакување...
Преносни Нови корејски Стил Шминка за Складирање,Облека Организатор Козметички Торба,Облека Чување на Кутии за Градник,Чорапи,долна облека,Cueca Кутија

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Функција:
Виткање,Порибено
Бренд Име:
changbvss
Решетки Количина:
2-8
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
облека
Број На Модел На:
SNH051
Техника:
Сјајни
Ткаенина Тип:
Полиестер
Стил:
Корејската
Оптоварување:
20g
Производот:
облека складирање кутија
Спецификација:
about 26cm * 12cm * 13cm
Име:
шминка за складирање
боја:
Розова, Виолетова ,Сина, Портокалова, Сива
Големина:
about 26cm * 12cm * 13cm
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна, Корејски
број:
SNH051

Избор на клиент