• Новак
Отклучен Huawei E352 USB Модем

Отклучен Huawei E352 USB Модем

DEN 865.00
DEN 950.40
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Боја/ЛОГО /Пакет по Случаен избор испорака
Отклучен Huawei E352 21 M Безжична 3 G Dongle
Спецификација
HSPA/UMTS 2100 MHz
GSM/GPRS/EDGE 850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz
Еквилајзер
Добиете разновидност
HSPA дата услуга до 21.6 Mbit/s (DL) 5.76 Mbit/s (UL)
UMTS PS доменот на податоци услуга до 384kbit/s
РАБОТ податочната услуга до 236.8 kbit/s
GPRS пакет дата услуги и до 85.6 kbit/s
КС доменот на податоци услуга врз основа на UMTS и GSM
SMS врз основа на КС/КС доменот на GSM и WCDMA
Plug and play (Plug & Play USB Модем)
USSD
Персонален компјутер/Smart картичката (PC/SC) Возачот
Стандарден USB интерфејс(Тип А)
Микро Secure Digital Мемориски (Micro SD) Картичка
Windows XP SP2/SP3, Windows Vista SP1/SP2, Windows 7, Mac OS X 10.5 и 10.6 со најновите надградби
Димензии : 83 x 26 x 12.3 mm
Тежина : 25 g
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
wirless Модем Тип:
WCDMA
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
E352
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
14.4 Mbps

Избор на клиент