• Новак
Антички сребрен позлатен младата месечина доверба шарм кожа синџир ѓердан Нова мода жените накит pendant ѓердан XY160264

Антички сребрен позлатен младата месечина доверба шарм кожа синџир ѓердан Нова мода жените накит pendant ѓердан

DEN 81.12
Во достапна форма

Пристапност


Антички сребрен позлатен младата месечина доверба шарм кожа синџир ѓердан Нова мода жените накит pendant ѓердан XY160264

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Пол:
Жените
Pendant Големина:
40mm x 30мм
Стил:
Тренди
Бренд Име:
TBJFU
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
43cm+5cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производ ID:
XY160264
Pendant:
месечината и Доверба шарм
Должина:
43cm

Избор на клиент