• Новак
година Плус Големина 3XL Surt Осип Guard костими за капење за Мажи Кратко Sleeve Писмо за Печатење Нуркање Пливаат Rashguard Сонце Заштитна Облека

година Плус Големина 3XL Surt Осип Guard костими за капење за Мажи Кратко Sleeve Писмо за Печатење Нуркање

DEN 636.00
DEN 1058.88
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Мажите Кратко Sleeve Кошула
Модел# : LS-611 E Материјал : 85 % Полиестер +15% Spandex Дизајн : Pullover Кратко Sleeve Кошула, Мода Печатени, за Мажи
Карактеристики : 85% Полиестер / 15% Spandex, одлична еластичност Висок врат, долги ракави, со raglan seaming UPF 50+ рејтинг да ги блокира сончевите штетните зраци, се повлече на стил Дише, брзо сушење ткаенини обезбедува удобност одговара. Ладна вода, се мијат Ладна Рака Мие е предложена за одржување на еластичноста
Топ Маица Големина Упатство
1. Ве молиме споредете горниот детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики, ве молиме да се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапувања поради прирачник за мерење.
ЗАБЕЛЕШКА : на врвот и на дното се продава одделно.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
LS-611E

Избор на клиент