• Новак
Нови 1.25 м 16 Акции 5N Сребро Позлатен Слушалка Кабли приклучок за Слушалки Жица HIFI Слушалки Линија за Shure pin серија (535/215 итн.)

Нови 1.25 м 16 Акции 5N Сребро Позлатен Слушалка Кабли приклучок за Слушалки Жица HIFI Слушалки Линија за Shure

DEN 375.00
DEN 500.64
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови 1.25 м 16 Акции 5 N Сребро Позлатен Слушалка Кабли приклучок за Слушалки Жица HIFI Слушалки Линија за Shure pin серија (535/215 итн.) Спецификација : должина на Кабел : 1.25 м или така (Y тип); главната линија : 85 CM; Под-линија : 45СМ Жица : навој дијаметар : 2.0 MM; под-линија дијаметар : 1.6 MM Линија Материјал : Чистота 5 N OFC чистота сребро позлата позлата Приклучок : 3.5 позлатени висока премија приклучок (за мобилни телефони, играчи, компјутери, mp3, mp4, CD-машини, звучници и други аудио интерфејси) Примена : За Shure pin серија (535/215 итн.) Диригент : Чистота сребрена жица има добра електрична спроводливост, како и светла и сјајна површина, и сребро слој има висока отпорност на корозија. Поради овие предности, сребро-обложено бакарна жица слушалки стане производ на избор. Да може ефективно да го подобрите звукот поле, три-бенд конекција, позиционирање е повеќе точни, повеќе текстура во место, потранспарентни, подобро чувство на слухот!
Објектот Слика :

Главните карактеристики

Големина:
125cm
боја:
Бела
Број На Модел На:
АА-0137
Бренд Име:
FENGRU
Тип На Објект:
Адаптер
Пакет:
No
Примена:
За Shure pin серија (535/215 итн.)
Приклучете:
3.5 mm

Избор на клиент