• Новак
Бесплатен превозот 10 компјутери/многу 900M-T-I чист бакар железо совет lead-free Diamagnetic лемење совет за лемење rework станица

Бесплатен превозот 10 компјутери/многу 900M-T-I чист бакар железо совет lead-free Diamagnetic лемење совет

DEN 330.00
DEN 388.32
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


10pcs/многу Црвени бакар Чиста cupper Лемење совет совет Lead-free Лемење совет Алатка за полнење Diamagnetic 900 M-Т-

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Бакар Совет
Бренд Име:
Eakins
Димензии:
десет

Избор на клиент