• Новак
Ralferty TAC Детето Деца Транспарентен Наочари Рамка Момче Девојка Рецепт Оптички Спектакл Рамки Eyewear Младата Oculos де grau

Ralferty TAC Детето Деца Транспарентен Наочари Рамка Момче Девојка Рецепт Оптички Спектакл Рамки Eyewear Младата

DEN 335.52
Во достапна форма

Пристапност


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ние ќе го поддржи попуст или слободни currier како што се : EMS, Aramex,DHL.На време на испорака околу 3-7 дена. За пад на превозот, ние може да се испраќаат наредби за вашите клиенти директно. Pls остави порака за пакување детали. Кој currier е препорачувам да се мојата земја? Русија Русија Воздухот, Epacket; САД, Канада, Австралија Epacket; Шпанија, Franch, Холандија, Чиле и Ali Express Стандард Превозот Е таму било царина? Обично ние ќе прогласи ниска вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста да се изјасни. Како да се добие сини картони? Метод 1 : Следете ги нашите продавница, ние ќе ви испрати сини картони. И ќе знае нашите промоција или вести во времето. Метод 2 : Кликнете на линкот подолу за да добијат сини картони. Како да ги користат сините картони?

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
R802
Бренд Име:
Ralferty
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични

Избор на клиент