• Новак
Секси Мажи Мраз Свила Кратко G-string Машки Мазна Мраз Свила Underwear Thongs Ниска Половината Камшик Геј Мажите долна облека Кратко Jockstrap Геј

Секси Мажи Мраз Свила Кратко G-string Машки Мазна Мраз Свила Underwear Thongs Ниска Половината Камшик Геј Мажите

DEN 236.00
DEN 287.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Секое плаќање значи и прифаќање за тоа. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети.Изберете вкупната големина и боја
2.
Како да се цел
1.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.
Секси Мажи Мраз Свила Кратко G-string Машки Мазна Мраз Свила Underwear Thongs Ниска Половината Камшик Геј Мажите долна облека Кратко Jockstrap Геј
За Големина На :
S (23-28)инчи (60см-71cm)
M (25 -30)инчи (65cm-76cm)
L (27-32)инчи (70cm-81cm)
XL (29-34)инчи(75см-86cm)
XXL (31-36)инчи(80см-91cm)
Ќе Добиете Бесплатна Мали Специјален Подарок Со Кинески Charcteristics Ако O u Купи Три Парчиња Или Повеќе. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Дише
Бренд Име:
PYONGRAINS
Материјал:
Најлон
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
PS-0114
За публиката:
Мажи
категорија:
Облека Додатоци машка Облека Underwears G-Стрингови Thongs
Функција:
Лесна/Дише/Висока еластичност/Фасцинантен
Стил:
Секси/Неврзан/Атмосфера/U конвексни дизајн/Мода
Време:
2016 година Нови
Име:
Ниска Половината Камшик Геј Мажите Долна Облека Кратко Jockstrap Геј
Специфична големина:
S/M/L/XL/XXL
боја:
Црно / сино / red / бела / розова / жолта
Земја на потекло:
Кина
Од каде:
Машка долна облека производители

Избор на клиент