• Новак
20x30cm (7.87x11.8) 100pcs Темно Црвена Organza Торба Свадба Козметика, Накит Пакување Торба Drawstring Подарок Перница Organza Пошта

20x30cm (7.87x11.8) 100pcs Темно Црвена Organza Торба Свадба Козметика, Накит Пакување Торба Drawstring Подарок

DEN 840.00
DEN 955.20
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
20x30cm Organza Торба 295
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Темно Црвено
Објектот Околу Големина
20x30c m (7.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
20x30cm Organza Торба 295
Бренд Име:
MISSDEAR
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Висина:
30cm
Објектот Тежина:
3.2g
Производ Карактеристики:
Накит Торба Бутик Козметика Вреќа Играчки Екранот Пакување Торба Подарок Торба
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Ширина:
20cm
Големина:
20x30cm (7.87x11.8)
боја:
темно црвено
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Шарм Хривнија Ореви Козметика, Играчки Бутик Подарок Пакување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Голем Накит Торба Хривнија Торба Подарок Торба Бутик Пакување Екранот Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Големини Имаме:
5x7cm,7x9cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,17x23cm,30x40cm,35x50cm
Други Бои Имаме:
Бела,Црна,Розова,Црвена,Сина,Зелена,Сива,Портокалова,Злато и така натаму

Избор на клиент