• Новак
CNC Алуминиум 52MM Вилушка Цевка Прилагодливи Handlebars Clipons Clip-За Kawasaki ZX7 ZX7R 700 ZX9R 900 Suzuki TL S 1000 GSX Р 1100

CNC Алуминиум 52MM Вилушка Цевка Прилагодливи Handlebars Clipons Clip-За Kawasaki ZX7 ZX7R 700 ZX9R 900 Suzuki

DEN 1837.00
DEN 2111.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

(Ве молиме оставете порака за нас боја, ако не и ние ќе испрати црна). Боја : Црна/Сребрена/Злато Како Слика.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Прекрасни Елоксирани Површината И Неверојатна Светлина Економски,неверојатна сила Отстранлив handlebar Добра манипулирање и стабилност во голема брзина, Лесно да го инсталирате,инструкции за инсталација не се вклучени. Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Бар должина : беа 25,5 CM.

Главните карактеристики

Име На Модел:
HB-7
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
CAKEN

Избор на клиент