• Новак
Топла продажбата на 35KV 25мм дијаметар hight напон топлина shrinkable цевка 20 милиони/тркалаат Топлина се Смалуваат Цевки

Топла продажбата на 35KV 25мм дијаметар hight напон топлина shrinkable цевка 20 милиони/тркалаат Топлина се

DEN 3072.00
Во достапна форма

Пристапност

02 20 30 ≥ 30 15 1. целосна обнова температура : ≥120°C
Континуирано температурата на работа : -55°C~125°C
Ro HS согласност
Стандарден Пакет : Црна, Црвена ,Жолта, Зелена .05 20 100 ≥100 50 1.02 20 50 ≥50 25 1.02 25 50 ≥50 20 1.02 20 65 ≥65 33 1.02 25 40 ≥40 16 1.05 20 120 ≥120 60 1.02 25 65 ≥65 26 1.05 25
35k V ГОЛЕМИНА на (mm) Како што се Испорачува од(mm) По Обнова(mm) Пакување (m/roll) I. Повеќе бои се достапни по барање
Спецификација
10k V ГОЛЕМИНА на (mm) Како што се Испорачува од(mm) По Обнова(mm) Пакување (m/roll) I.05 25 150 ≥150 60 1. Топлина се Смалуваат Собирнички Изолација Цевки Типични апликации вклучуваат изолација на електрична автобус бар оценет до 10 KV или повисоко напонско рејтингот, правоаголни, квадратни и круг автобус барови, внатрешно им била заклучена врски на правоаголни автобус барови, бакарни или алуминиумски автобус барови, метал облечени малиот менувач на брзини, метал-затворени автобуска лента, трафостаница малиот менувач на брзини и сл.5 : 1
Следење отпорни, низок чад емитуваат, висока јачина, флексибилни, пламен retardant
Мин.05 20 150 ≥150 75 1.05 20 85 ≥85 43 1.05 25 120 ≥120 48 1.02 25 20 ≥20 8 0.05 20 75 ≥75 38 1.02 20 40 ≥40 20 1.05 25 100 ≥100 40 1.05 20 180 ≥180 90 1.05 25 85 ≥85 34 1.
Ако се направи ред ,ве молиме оставете порака изберете боја
Пет боја : црвено, жолто црно зелена
Топлина се Смалуваат Собирнички Изолација Цевки еден вид на континуирана цевка форма материјал од зрачење, крстот-поврзани полиолефин, носат одлична изолација перформанси.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
25mm
Тип:
Топлина Shrinkable
боја:
црвено, жолто црно зелена
Дијаметар:
25mm
Должина на ролна:
20м

Избор на клиент