• Новак
Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Стојат Држачот За Ортодонтски Занает Plier Форцепс Ножици Стоматолошки Алатки Носителот

Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Стојат Држачот За Ортодонтски Занает Plier Форцепс Ножици Стоматолошки Алатки

DEN 1132.00
DEN 1258.08
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Стојат Држачот За Ортодонтски Занает Plier Форцепс Ножици Стоматолошки Алатки Носителот Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Функција : место различни видови на занает клешти Материјал : не ' рѓосувачки челик. Големина : 19cm L Пакување : 1set.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
FORNDACO
Состојка:
Нерѓосувачки Челик Држачот За Ортодонтски Занает Plier
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
Стоматолошки Стојат Носителот
НЕТО-WT.:
300

Избор на клиент