• Новак
(6 парчиња/многу) Антички Сребрен Врежани Феникс Кожа Магнет Затворач Обичај 18mm Snap Копчето Хривнија

(6 парчиња/многу) Антички Сребрен Врежани Феникс Кожа Магнет Затворач Обичај 18mm Snap Копчето Хривнија

DEN 563.00
DEN 686.40
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Цинк Легура
Големина : 18mm ,20mm копчето
Боја : Сребро, како photoes , прилагодено боја
Примерок време : 1day
Масовно производство time : 7days .
превозот време : 15days од страна на E-спакувани , 5-7days од DHL , 2-3 дневна со Offical DHL , Offical Fedex.
ATT :
ОЕМ , СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ
алуминиум боја , емајл боја и камен боја на сите може да се смени, како сакате .
snap копчето накит фабрика , прифати сопствени дизајни .
Сите производи MOQ 4pcs , може да се меша, како сакате . ако треба се меша ве молиме контактирајте со нас .
Повеќе од 300pcs , 10% Попуст ,како и Бесплатен превозот преку DHL ,Fedex.
Детали Photoes :
Слични Производи :
копчето бразлетна :
батон :
копчето pendant :
копчето прстен :
копчето ѓердан :
копчето earring :
orther производи :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Должина:
22cm
Бренд Име:
Ysawena
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
лепак
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици

Избор на клиент