• Новак
За Контрола на брзината, се Префрлат 2609199070 7.2 V 9.6 V за 12V 14.4 V 18V За BOSCH GSR7.2-2 GSR9.6-2 GSR12-2 GSR14.4-2 GSR7.2-1 GSR9.6-1

За Контрола на брзината, се Префрлат 2609199070 7.2 V 9.6 V за 12V 14.4 V 18V За BOSCH GSR7.2-2 GSR9.6-2 GSR12-2

DEN 552.00
Во достапна форма

Пристапност

Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни/Post NL /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /e Packet според вашата земја. модел Б и модел C пред да го купат
C-1 е исто како Ц-2.
Информации За Исплата
1.
обичај услуга
1.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас. Ако вашиот switch приклучокот е во добра состојба, ќе се купи на Ц-2.
ќе го користите приклучокот на C-1 В-2.Позитивни повратни информации ни помагаат да расте до тука.И ние не можеме да ве информираме еден по еден однапред. Ве молиме да се разбере.Откако се случи дефект,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од доставувањето на податоци.Можете да не контактирате остави порака во центарот,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;
3.Да им помогне на купувачите се избегне увоз доход,пониска вредност ќе биде прогласен за сопствени фактура.Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.
Одговорност и Бизнис
1.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
KIMGU

Избор на клиент