• Новак
Проектор Крушка Светилка BL-FU250A СП.86501.001 за Optoma EP755A / H56A со домување

Проектор Крушка Светилка BL-FU250A СП.86501.001 за Optoma EP755A / H56A со домување

DEN 2402.00
DEN 3120.00
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.Се надевам дека ќе може да се разбере.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Однапред ви благодариме. инаку ние не прифаќаме тоа
3.ви благодариме.
Проектор сијалица BL-FU250 A СП. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
BL-FU250A СП.86501.001 за Optoma

Избор на клиент