• Новак
лето Бебе Девојка Фустани Принцеза Деца цвет Облечи бебе облека Детска Облека Бренд Девојки бебе Облека, Костими

лето Бебе Девојка Фустани Принцеза Деца цвет Облечи бебе облека Детска Облека Бренд Девојки бебе Облека,

DEN 907.20
Во достапна форма

Пристапност

2016 лето Бебе Девојка Фустани Принцеза Деца цвет Облечи бебе облека Детска Облека Бренд Девојки бебе Облека, Костими ЗАБЕЛЕШКА : Почитувани клиенти, бидејќи големина има различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа не само големини,но мерни податоци. поради ова е Прирачник за мерење, големината можеби имаат 2-3 cm грешка, се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме . (Единица : cm)

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
C-D-023
Јака:
Екипажот Вратот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Цвеќиња
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Бренд Име:
Abeibeizzf
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Должина(cm):
Краток

Избор на клиент