• Новак
Топла играчки:Одење Јазовец(Брок) Симулациски модел на Животни деца играчки за деца образовни реквизити

Топла играчки:Одење Јазовец(Брок) Симулациски модел на Животни деца играчки за деца образовни реквизити

DEN 134.40
Во достапна форма

Пристапност


Нарачката до 40 ќе брод преку DHL. Бесплатни DHL област, како листа.

Главните карактеристики

Предупредување:
>3years стари
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
SCHESS
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
како по големина на фотографија
Животни:
Raccoons
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Број На Модел На:
PL127-040
Тема:
Животни
Големина:
as per size on photo

Избор на клиент