• Новак
2 парчиња/постави силикони кујна bakeware utencil лажици и лажичка Готвење Алатки Кујнски Прибор

2 парчиња/постави силикони кујна bakeware utencil лажици и лажичка Готвење Алатки Кујнски Прибор

DEN 319.00
DEN 343.20
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина : како гледате на слика | Боја : Автоматски

Главните карактеристики

Flatware Тип:
Лажици
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
Еко-Пријателски
Flatware Тип:
Лажици
Тип:
Печење & Тесто Алатки
каталог:
кујнски прибор

Избор на клиент