• Новак
925 Фунта Сребрен Накит Мулти Топки Ѓердан Бесплатен Превозот Сосема Нов Една Компјутери RM71

925 Фунта Сребрен Накит Мулти Топки Ѓердан Бесплатен Превозот Сосема Нов Една Компјутери RM71

DEN 184.00
DEN 239.52
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.
Опис :
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил
Состојба : brande-нови
Она што е во пакет :
1 buc бренд-нови хривнија како на слика
opp вреќа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Опис :
Ѓердан Големина На Располагање; 18 Инчи
Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress. ви благодариме и имаат голема нов години!
не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YUEYIN
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
0.03
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Андроид
Број На Модел На:
N71
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба,Други
ѓердан:
Големина;18Inch
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
18

Избор на клиент