• Новак
TriRock Нов Стил M4 / AR-15 9 Должина Quad Железнички Handguard Слободно Плови Железнички Планината Sytsem Бесплатен Превозот

TriRock Нов Стил M4 / AR-15 9 Должина Quad Железнички Handguard Слободно Плови Железнички Планината Sytsem

DEN 1824.00
DEN 1919.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Модел бр . : М4-9 Црна
Mtaerial : T6 6061 Алуминиум
Боја : Црна
Целосна Должина : Околу 9 Инчи
Четири воени picatinny шини за инсталација на светлото, ласерски и црвена точка поглед на опфатот и така натаму.
Долниот железнички стил со прецизност ЦПУ
Лесна инсталација со мала тежина
Висока издржливост алуминиум во црна мат и убаво се заврши
Шок доказ може да се користи на вистински оган калибар
Одговара .223 Пушка
Челик Барел Нут

Главните карактеристики

Број На Модел На:
М4-9

Избор на клиент