• Новак
Моден 30Pcs Мешани Прилично Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Телефон Оркестарот Налепница

Моден 30Pcs Мешани Прилично Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Телефон Оркестарот Налепница

DEN 69.00
DEN 84.96
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
30 trolls Шарени Ролни Разголување Лента Сликарство Линија Помине Уметност Стап Помине Decals
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Боја : Случајни Боја(30 бои мешани)
Должина : 20 милиони (aprrox)
Пакет Тежина : 35g (приближно)
Објектот содржи : 1 x 30 trolls Помине Уметност Линија

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
HUAMIANLI
Количина:
1
Стил:
1
Големина:
1
Број На Модел На:
помине уметност налепница
Материјал:
оркестарот налепница

Избор на клиент