• Новак
Лето Кратко Sleeve Осип Guard Жените Бански Rashguard Нуркање Сурфање Кошула Дами Пливачки Костуми

Лето Кратко Sleeve Осип Guard Жените Бански Rashguard Нуркање Сурфање Кошула Дами Пливачки Костуми

DEN 636.00
DEN 1058.88
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Жените Долг Ракав Кошула
Модел# : LS-609 B Материјал : 85 % Полиестер +15% Spandex Дизајн : Pullover Долг Ракав Кошула, Мода Печатени, за Жени
Карактеристики : 85% Полиестер / 15% Spandex, одлична еластичност Висок врат, долги ракави, со raglan seaming UPF 50+ рејтинг да ги блокира сончевите штетните зраци, се повлече на стил Дише, брзо сушење ткаенини обезбедува удобност одговара. Ладна вода, се мијат Ладна Рака Мие е предложена за одржување на еластичноста
Топ Маица Големина Упатство
1. Ве молиме споредете горниот детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики, ве молиме да се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапувања поради прирачник за мерење.
ЗАБЕЛЕШКА : на врвот и на дното се продава одделно.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
LS-609B

Избор на клиент